Istniejemy od 1994 roku – odkryj naszą historię

Dwadzieścia sześć lat temu dwoje młodych ludzi – rodzeństwo – postanowili założyć firmę i zająć się produkcją torebek ozdobnych. Młodzi, pełni werwy i chęci do działania włożyli całe swoje serce w swoją pracę.

Pomimo przeciwności, jakie napotykali w drodze do sukcesu, nigdy się nie poddawali. Po kilku latach do firmy dołączyli ich partnerzy życiowi, którzy również przyczynili się do rozkwitu rodzinnego przedsiębiorstwa.

W 2008 roku rozpoczął się bardzo dynamiczny rozwój firmy, który trwa do dziś. Rozpoczęliśmy import artykułów dekoracyjnych (meble, zegary, latarnie, świeczniki, wyroby wiklinowe oraz metalowe, ramki na zdjęcia, ceramika), a także zajęliśmy się produkcją artykułow drewnianych. Stworzyliśmy własną markę produktów sygnowanych nazwą „New Village”.

 

 

Nasza ekspozycja ukazuje aktualne trendy wyposażenia wnętrz, a oferta handlowa może zaskoczyć różnorodnością stylów światowego design’u. W naszej ofercie klienci znajdą kolekcję na każdą porę roku. Naszym głównym celem jest dostarczanie satysfakcji Klientom, a nasze usługi staramy się oferować na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą stworzoną przez ludzi z pasją, która pozwala nam na wyjątkowe podejście do klienta zapewniające troskę o jego potrzeby. Do grona naszych kontrahentów należą zarówno małe firmy, ale również międzynarodowe przedsiębiorstwa. Razem z naszymi pracownikami staramy się aby w naszej firmie panowała miła i rodzinna atmosfera.

 

Znajdujemy się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych firm importujących artykuły wystroju wnętrz w Polsce. Wciąż zmieniamy nasz asortyment oraz czynnie uczestniczymy w targach i imprezach branżowych.